Muzeum - Zespół Synagogalny we Włodawie

CzcionkaAAAKontrastAAA

Galeria prac - konkurs "Obrazy i słowa"

Nagrodzone i wyróżnione prace uczestników
II Wojewódzkiego Konkursu Artystycznego
im. Stefana Sidoruka "Obrazy i słowa".

Część fotograficzna - szkoły ponadpodstawowe

Skan 002Michał Arciszewski - I miejsce; I LO we Włodawie

op. Renata Sidoruk

Skan 021Żaneta Bielecka - II miejsce; SOSW we Włodawie

op. Katarzyna Smolik

Skan 005Magdalena Koleśnik - II miejsce; Publiczne Gimnazjum nr 2 we Włodawie

op. Iwona Korzeniewska

Skan 004Hanna Pawlik - III miejsce; I LO we Włodawie

op. Renata Sidoruk

Skan 008 Kacper Kalinka - Wyróżnienie; Gimnazjum Publiczne w Dubecznie

op. Elżbieta Deczkowska

Skan 010Krystian Ulaniuk - Wyróżnienie; II LO we Włodawie

op. Renata Holaczuk

Skan 011Julia Koszeluk - Wyróżnienie; Publiczne Gimnazjum nr 1 we Włodawie

op. Ewa Stefaniak

Część fotograficzna - szkoły podstawowe

Skan 009Klaudiusz Łukasiewicz - I miejsce; Szkoła Podstawowa nr 2 we Włodawie

op. Ewelina Komaszewska

Skan 003Kinga Melańczuk - II miejsce; Szkoła Podstawowa nr 2 we Włodawie

op. Maria Pogonowska

Skan 001Marek Sakowicz - Wyróżnienie; Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Orchówku

op. Małgorzata Sakowicz

Skan 007Jakub Chorąży - Wyróżnienie; Szkoła Podstawowa nr 2 we Włodawie

op. Maria Pogonowska

Skan 006Kacper Parulski - Wyróżnienie; Szkoła Podstawowa nr 2 we Włodawie

op. Maria Pogonowska

Skan 012Franciszek Szczurek - Wyróżnienie; Szkoła Podstawowa nr 2 we Włodawie

op. Joanna Słomiana

Część plastyczna - szkoły ponadpodstawowe

Skan 023Ewelina Kratiuk - I miejsce; I LO we Włodawie

op. Róża Szaranik

Skan 017Agnieszka Juchno - II miejsce; Zespół Placówek Oświatowych w Podedwórzu

op. Teresa Gierchard

Skan 016Diana Bajko - III miejsce; I LO we Włodawie

op. Renata Sidoruk

Skan 020Magdalena Smuga - Wyróżnienie; I LO we Włodawie

op. Renata Sidoruk

Skan 015Mateusz Hetmański - Wyróżnienie; SOSW we Włodawie

op. Katarzyna Smolik

Skan 014Iwona Lewczuk - Wyróżnienie; Zespół Placówek Oświatowych w Podedwórzu

op. Teresa Gierchard

Część plastyczna - szkoły podstawowe

Skan 018Marika Kucharuk - I miejsce; Szkoła Podstawowa nr 2 we Włodawie

op. Renata Łukaniuk-Pawelec

Skan 025Dominika Tokarska - II miejsce; Szkoła Podstawowa nr 3 we Włodawie

op. Małgorzata Sobiecka

Skan 019Martyna Jurkowska - III miejsce; Szkoła Podstawowa nr 2 we Włodawie

op. Jooanna Słomiana

Skan 013Zuzanna Goleman - Wyróżnienie; Szkoła Podstawowa nr 2 we Włodawie

op. Bożena Nilipiuk

Skan 022Sophie Perczyk - Wyróżnienie; Szkoła Podstawowa nr 2 we Włodawie

op. Bożena Nilipiuk

Skan 024Jakub Winiarczyk - Wyróżnienie; Szkoła Podstawowa nr 2 we Włodawie

op. Bożena Nilipiuk

Rok 1920