Muzeum - Zespół Synagogalny we Włodawie

CzcionkaAAAKontrastAAA

Obrazy i słowa - finał konkursu

Obrazy i słowa - finał konkursu

Konkurs przeprowadzony został w trzech kategoriach: recytatorskiej, plastycznej i fotograficznej. W tym roku do części recytatorskiej konkursu przystąpiło 29 uczestników. Nagrody przyznano laureatom w dwóch grupach wiekowych. Oto wyniki:

Szkoły podstawowe

I miejsce – Martyna Oleniak; Szkoła Podstawowa nr 2 we Włodawie; op. Ewelina Komaszewska
II miejsce – Martyna Wojciechowska; Zespół Szkół w Sławatyczach; op. Barbara Juszczuk
III miejsce – Aleksandra Czycza; Szkoła Podstawowa nr 3 we Włodawie; op. Małgorzata Sobiecka
Wyróżnienie – Bartosz Wereszczyński; Szkoła Podstawowa nr 2 we Włodawie; op. Ewelina Komaszewska

Szkoły ponadpodstawowe

I miejsce – Magdalena Terlecka; I LO we Włodawie; op. Renata Sidoruk
II miejsce – Aleksandra Kowalczuk; Publiczne Gimnazjum nr 1 we Włodawie; op. Joanna Kojro
III miejsce – Magdalena Koleśnik; Publiczne Gimnazjum nr 2 we Włodawie; op. Iwona Korzeniewska
Wyróżnienie – Ewelina Czyż; I LO we Włodawie; op. Renata Sidoruk
Wyróżnienie – Andżelika Goś; I LO we Włodawie; op. Beata Szmidt
Wyróżnienie – Martyna Michalska; II LO we Włodawie; op. Renata Holaczuk

Wyniki części plastycznej:

Szkoły podstawowe

I miejsce – Marika Kucharuk; Szkoła Podstawowa nr 2 we Włodawie; op. Renata Łukaniuk-Pawelec
II miejsce – Dominika Tokarska; Szkoła Podstawowa nr 3 we Włodawie; op. Małgorzata Sobiecka
III miejsce – Martyna Jurkowska; Szkoła Podstawowa nr 2 we Włodawie; op. Joanna Słomiana
Wyróżnienie – Zuzanna Goleman; Szkoła Podstawowa nr 2 we Włodawie; op. Bożena Nilipiuk
Wyróżnienie – Sophie Perczyk; Szkoła Podstawowa nr 2 we Włodawie; op. Bożena Nilipiuk
Wyróżnienie – Jakub Winiarczyk; Szkoła Podstawowa nr 2 we Włodawie; op. Bożena Nilipiuk

Szkoły ponadpodstawowe

I miejsce – Ewelina Kratiuk; I LO we Włodawie; op. Róża Szaranik
II miejsce – Agnieszka Juchno; ZPO w Podedwórzu; op. Teresa Gierchard
III miejsce – Diana Bajko; I LO we Włodawie; op. Renata Sidoruk
Wyróżnienie – Magdalena Smuga; I LO we Włodawie; op. Renata Sidoruk
Wyróżnienie – Mateusz Hetmański; SOSW we Włodawie; op. Katarzyna Smolik
Wyróżnienie – Iwona Lewczuk; ZPO w Podedwórzu; op. Teresa Gierchard

Wyniki części fotograficznej:

Szkoły podstawowe

I miejsce – Klaudiusz Łukasiewicz; Szkoła Podstawowa nr 2 we Włodawie; op. Ewelina Komaszewska
II miejsce – Kinga Melańczuk; Szkoła Podstawowa nr 2 we Włodawie; op. Maria Pogonowska
III miejsce – nie przyznano
Wyróżnienie – Marek Sakowicz; Szkoła Podstawowa w Orchówku; op. Małgorzata Sakowicz
Wyróżnienie – Jakub Chorąży; Szkoła Podstawowa nr 2 we Włodawie; op. Maria Pogonowska
Wyróżnienie – Kacper Parulski; Szkoła Podstawowa nr 2 we Włodawie; op. Maria Pogonowska
Wyróżnienie – Franciszek Szczurek; Szkoła Podstawowa nr 2 we Włodawie; op. Joanna Słomiana

Szkoły ponadpodstawowe

I miejsce – Michał Arciszewski; I LO we Włodawie; op. Renata Sidoruk
II miejsce – Żaneta Bielecka; SOSW we Włodawie; op. Katarzyna Smolik
II miejsce – Magdalena Koleśnik; Publiczne Gimnazjum nr 2 we Włodawie; op. Iwona Korzeniewska
III miejsce – Hanna Pawlik; I LO we Włodawie; op. Renata Sidoruk
Wyróżnienie – Krystian Ulaniuk; II LO we Włodawie; op. Renata Holaczuk
Wyróżnienie – Kacper Kalinka; Gimnazjum Publiczne w Dubecznie; op. Elżbieta Deczkowska
Wyróżnienie – Julia Koszeluk; Publiczne Gimnazjum nr 1 we Włodawie; op. Ewa Stefaniak

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym.

Rok 1920