Muzeum - Zespół Synagogalny we Włodawie

XXII Festiwal Trzech Kultur odwołany

241180637_378511587330394_3080165155055102197_n.jpg

Szanowni Państwo, Kochani Przyjaciele Festiwalu Trzech Kultur,

w związku z decyzją Pana Prezydenta Andrzeja Dudy, który podpisał rozporządzenie o wprowadzeniu stanu wyjątkowego na pograniczu polsko-białoruskim, w tym również we Włodawie, z przykrością
i głębokim smutkiem jesteśmy zmuszeni odwołać XXII edycję naszego niezwykłego wydarzenia, które zaplanowane było w dniach 17-19 września br.

Odwołanie Festiwalu to również dla nas ogromy żal. Tegoroczna edycja, nad którą pracowaliśmy od roku i włożyliśmy w nią bardzo dużo wysiłku i kosztów, była praktycznie zapięta na przysłowiowy ostatni guzik.

Niestety z uwagi na możliwość przedłużenia obowiązywania stanu wyjątkowego we Włodawie, a także zważając na kwestie epidemiologiczne nie jesteśmy w stanie przenieść organizacji wydarzenia na późniejszy termin.

Organizatorzy Festiwalu Trzech Kultur we Włodawie

Rok 1920